KRATKI NADIA G plieninis židinys tiesiu pakeliamu stiklu 14 kW

Nauja prekė

Kodas: NADIA/14/G

Gamintojas: KRATKI

Šalis: Lenkija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

1 917,00€

-10%

2 130,00€

Apie prekę

KRATKI NADIA G plieninis židinio ugniakuras tiesiu pakeliamu stiklu 14 kW

KRATKI plieniniai, plieno židiniai, pakeliamomis arba varstomomis durelėmis ir židinio kapsulės tiesiu stiklu pasižymi šiuolaikiniu moderniu dizainu, švaraus stiklo apipūtimo sistema, berėme židinio stiklo konstrukcija. KRATKI pastatomi židiniai arba įmontuojamos židinio kapsulės skirtos pastoviam arba sezoniniam šildymui pasižymi aukšta kokybe, prieinama kaina, bei puikiomis šildymo savybėmis, o ilgai naudota plieninė kapsulė nepraranda savo išvaizdos, bei šiluminių savybių. Plieninio židinio pakura visuomet išklota vermikulitu arba šamotinėmis plokštėmis, kurių funkcija – apsaugoti ugniakuro konstrukciją, bei kaupti šilumą ir ją spinduliuoti į aplinką. Didelis židinio stiklas leis mėgautis užburiančiais ugnies vaizdais, bei skleidžiama malonia šiluma. Kratki židinys geriausia kaina internete, paprastas montavimas ir dūmtraukio pajungimas.

Reguliuodami sklendę prailginsite malkų degimo laiką, keramikinis stiklas atlaiko iki 800 laipsnių C temperatūrą, didelė degimo kamera, didelės radiatorinės plokštelės skirtos didinti efektyvumą apšildant patalpas, malkų apsaugos grotelės, kad neužvirstu ant stiklo, pirminio oro padavimo reguliavimas, nuimama rankenelė ir tai dar ne viskas..

Šis KRATKI NADIA G 14 kW ugniakuras turi šalto oro iš lauko paėmimo angą, todėl patalpoj visada išliks gaivus ir tyras oras. Taip pat turi reguliuojamas ( iki 40 mm) kojeles.

Židinio ugniakuro  degimo kamera dengta akumuliacine Acumotto medžiaga, kurie prailgina šilumos skleidimą į aplinką net ir baigus degti malkoms.

Šis židinio ugniakuras turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp ugniakuro durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti ugnaikuro stiklą.  

Visi KRATKI ugniakurai turi deflektorių, kuris yra montuojamas ugniakuro degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia ugniakuro temperatūrą, ją suvienodina visame ugniakure ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 1248
Plotis, mm: 1081
Gylis, mm: 514
Galia, kW: 14
Pagaminta iš: Plieno
Naudingumo koeficientas, %: 80
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 200
Apšildomas plotas, m2: 140
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Pakeliamos/Atveriamos
Durelių aukštis, mm: 461
Durelių plotis, mm: 945
Dėžutė pelenams: Yra
Šildymo laikas, val: iki 8
Oro padavimas iš: Lauko
Šamotiniai blokeliai: Yra
Kurenama: Malkomis, briketais
Malkų ilgis iki, cm: 70
Pagal galią kW: Nuo 11 iki 15 kW
Svoris, kg: 268
Pagal gamintoją: KRATKI

Priedai