SCHMID LINA 10045 h plieninis židinys tiesiu pakeliamu stiklu 10 kW

Nauja prekė

Kodas: Lina 100(45;51;57)h

Gamintojas: SCHMID

Šalis: Vokietija

Garantija: 5 metai

Galite rinktis durelių stiklo aukštį: 45cm; 51cm; 57cm.

Smulkiau

3 243,20€

-20%

4 054,00€

Apie prekę

SCHMID LINA 10045 h plieninis židinio ugniakuras su pakeliamu stiklu 10,9 kW.

SCHMID plieniniai, plieno židiniai, pakeliamomis arba varstomomis, atidaromomis durelėmis ir židinio kapsulės ir ugniakurai tiesiu stiklu pasižymi šiuolaikiniu moderniu dizainu, švaraus stiklo apipūtimo sistema, berėme židinio stiklo konstrukcija. SCHMID pastatomi židiniai arba įmontuojamos židinio kapsulės skirtos pastoviam arba sezoniniam šildymui pasižymi aukšta kokybe, prieinama kaina, bei puikiomis šildymo savybėmis, o ilgai naudota plieninė kapsulė nepraranda savo išvaizdos, bei šiluminių savybių. Plieninio židinio pakura visuomet išklota vermikulitu arba šamotinėmis plokštėmis, kurių funkcija – apsaugoti ugniakuro konstrukciją, bei kaupti šilumą ir ją spinduliuoti į aplinką. Didelis židinio stiklas leis mėgautis užburiančiais ugnies vaizdais, bei skleidžiama malonia šiluma. SCHMID židinys geriausia kaina internete, paprastas montavimas ir dūmtraukio pajungimas.

Galite rinktis durelių stiklo aukštį: 45cm; 51cm; 57cm.

Lina 10045, Lina 10051, Lina 10057

Pačios naujausios technologijos surado savo atvaizdą Schmid elitiniuose židinių ugniakuruose. Didelis ugniakurų matmenų pasirinkimas suteikia galimybę sukurti židinį, patenkinantį bet kokią fantaziją. Modelio pavadinime du pirmi skaičiai žymi rėmelio su stiklu plotį, du sekantys skaičiai žymi ugniakuro rėmelio su stiklu aukštį. Raidė "h" ugniakuro modelio pavadinimo gale rodo durelių atidarymą, pakeliant dureles į viršų.

Techniniai privalumai

  • Lengvas ir tylus ugniakuro stiklo pakėlimas vyksta svarmenų pagalba, kurie tvirtinami ant specialaus troso. Svarmenų svorį galima reguliuoti po ugniakuro sumontavimo.
  • Pakeliamos ugniakurų durelės juda nukreipiamosiomis ir nusileidusios žemyn yra sandariai pritraukiamos prie korpuso.
  • Prie durelių pakėlimo mechanizmo galima prieiti iš vidaus ugniakuro, neardant apdailos.
  • Visi ugniakurai yra padengti bekvapiais ugniai atspariais dažais.
  • Modifikacijoje Kristall dvigubas stiklas leidžia būti arčiau židinio ir gėrėtis liepsna, nes 30% mažiau šilumos išspinduliuojama per stiklą, o viduje aukštesnė temperatūra papildomai neleidžia užsinešti stiklui suodžiais.
  • Oras degimui gali būti paduodamas iš kitos patalpos ar lauko.
  • Degimas reguliuojamas lengvai viena rankenėle. Oras kanalais patenka į kelias degimo zonas.
  • Sistema "švarus stiklas".
  • Labai patogus pelenų išvalymas.
  • Ugniakurų gamyba pagal individualius išmatavimus.

Schmid židinių ir krosnių ugniakurų populiarumas pagrįstas nepriekaištinga vokiška kokybe, garantuojama gamyba ir surinkimu Vokietijoje. Schmid produkcija atitinka griežtas europietiškas normas. Tai patvirtina kokybės ženklas "DIN Plus" ir sertifikatas "EFA", kuris Vokietijoje užtikrina tvarką ir aukštą lygį gaminant krosnių ir židinių įrenginius. Visa Schmid produkcija reguliariai praeina griežtus laboratorinius išbandymus.

Turėdami savo gamybinėje programoje plačią visų šių židinių ir krosnių ugniakurų paletę , kurie šiai dienai turi pareikalavimą rinkoje, mes koncentruojame savo jėgas gerinimui tų techninių detalių, kurios atneš vartotojui maksimalią naudą.
Dėka Schmid konstruktorių skyriaus, visada laiku sužinomi rinkos poreikiai, pasiūlomi jai optimaliausi techniniai sprendimai ir įdiegiamos pirmaujančios technologijos. Mūsų specialistai kuria ugniakurus, kurie Jums suteiks maksimalų komfortą.

Schmid ugniakurai išsiskiria savo ketine dūmų surinkimo kamera ir ketinėmis pelenų grotelėmis.Tam, kad ugniakurai būtų ilgaamžiški, t.y. tarnautų ilgą laiką, o ketinės pelenų grotelės būtų nepradegančios, Schmid naudoja aukščiausios kokybės vokišką ketų. Ketus liejamas liejykloje Königshütte. Šios ketaus liejyklos unikalumas yra jos istorijoje, kuri trunka jau 277 metus. Beveik tris šimtmečius kaupta turtinga patirtis gaminant ketų ir speciali ketaus markė (GGL 15 -su grafitu, kurio minimali tvirtumo riba yra 150 N/mm2), naudojama Schmid ugniakuruose, garantuoja patikimą ir ilgą ugniakurų tarnavimo laiką.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 1180/1240/1300
Plotis, mm: 1090
Gylis, mm: 520
Galia, kW: 10,9
Pagaminta iš: Plieno
Naudingumo koeficientas, %: 78
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 200
Apšildomas plotas, m2: 110
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Pakeliamos/Atveriamos
Durelių aukštis, mm: 450/510/570
Durelių plotis, mm: 1000
Dėžutė pelenams: Yra
Oro padavimas iš: Lauko
Šamotiniai blokeliai: Yra
Kurenama: Mediena
Malkų ilgis iki, cm: 80
Pagal galią kW: Nuo 11 iki 15 kW
Svoris, kg: 310-350
Pagal gamintoją: SCHMID

Priedai