SEGUIN KITEFLAM ketaus židinio kapsulė su dvigubo degimo sistema 14 kW

Nauja prekė

Kodas: F1400+DC14

Gamintojas: SEGUIN DUTERIEZ

Šalis: Prancūzija

Garantija: 7 metai

Smulkiau

888,00€

-20%

1 110,00€

Apie prekę

KITEFLAM ketinis židinio ugniakuras su dvigubo degimo sistema 14 kW.

SEGUIN ketiniai kitaip ketaus židiniai pakeliamomis arba varstomomis durelėmis ir židinio kapsulės tiesiu stiklu pasižymi šiuolaikiniu ir klaisikiniu dizainu, švaraus stiklo apipūtimo sistema, storu ketaus korpusu. SEGUIN pastatomi židiniai arba įmontuojamos židinio kapsulės pasižymi aukšta kokybe, prieinama kaina, bei puikiomis šildymo savybėmis, o ilgai naudota kapsulė nepraranda savo išvaizdos, bei šiluminių savybių. Didelis židinio stiklas leis mėgautis užburiančiais ugnies vaizdais, o dabar SEGUIN židinys geriausia kaina internete, paprastas montavimas ir pajungimas.

Šis židinio ugniakuras yra dvigubo degimo, tai reiškia kad degant malkoms išsiskiria dujos, kurios yra neišmetamos pro kaminą, o papildomai sudeginamos (pro galinėjė ugniakuro sienelėje padarytas  angeles patekęs oras į ugniakurą uždega tas dujas, gaunasi dviguba liepsna), tai padidina šilumos efektyvumą, mažina aplinkos taršą. Taip pat  papildomai degdamos dujos užtikrina visišką pelenų sudegimą, jų praktiškai nelieka ir tai sumažina židinio priežiūrą.

Šis SEGUIN ugniakuras turi švaraus stiklo sistemą. Papildomas oras degimui įmamas iš kambario per visas keturias stiklo puses. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo, jis neaprūksta ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti ugniakuro stiklą.

Visi SEGUIN ugniakurai turi deflektorių, kuris yra montuojamas ugniakuro degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia ugniakuro temperatūrą, ją suvienodina visame ugniakure ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos.

Židinio ugniakurai pagaminti iš aukštos kokybės ketaus liejinio, kurių sienelių storis nuo 8-12 mm, kas garantuoja ilgą ugniakuro naudojimo laiką ir dėl storų sienelių efektyvumas siekia iki 75%.

Beveik visi SEGUIN ugniakurų modeliai gaminami su aukštu dūmų kaupikliu, kurio viršutinėje dalyje įmontuota sklendė, dėl tokio kaupiklio pagerėja trauka, padidėja šildymo paviršius, o su sklende galima reguliuoti degimo procesą. Apsauga nuo dūmų dar vienas SEGUIN išskirtinumas, nes ugniakure įmontuota patentuota sklendės reguliavimo sistema, daugelis modelių sukonstruoti taip, kad neatidarius sklendės nebūtų galima atverti ir ugniakuro durelių, kas užtikrins kad dūmai nepateks į patalpą.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 790
Plotis, mm: 710
Gylis, mm: 485
Galia, kW: 14
Pagaminta iš: Ketaus
Spalva: Antracito
Naudingumo koeficientas, %: 73,4
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 200
Apšildomas plotas, m2: 120
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Varstomos
Durelių aukštis, mm: 450
Durelių plotis, mm: 675
Dėžutė pelenams: Yra
Sklendė: Yra
Dūmų apsauga: Yra
Vyrių pusė: Kairė
Malkų ilgis iki, cm: 45
Tipas: Su dvigubo degimo sistema
Pagal galią kW: Nuo 11 iki 15 kW
Svoris, kg: 150
Pagal gamintoją: SEGUIN