KRATKI BLANKA 910 plieninis židinys tiesiu stiklu 14 kW

Nauja prekė

Kodas: BLANKA 910

Gamintojas: KRATKI

Šalis: Lenkija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

1 172,00€

-20%

1 465,00€

Apie prekę

KRATKI BLANKA 910 plieninis židinio ugniakuras tiesiu stiklu 14 kW.

KRATKI plieniniai, plieno židiniai, pakeliamomis arba varstomomis durelėmis ir židinio kapsulės tiesiu stiklu pasižymi šiuolaikiniu moderniu dizainu, švaraus stiklo apipūtimo sistema, berėme židinio stiklo konstrukcija. KRATKI pastatomi židiniai arba įmontuojamos židinio kapsulės skirtos pastoviam arba sezoniniam šildymui pasižymi aukšta kokybe, prieinama kaina, bei puikiomis šildymo savybėmis, o ilgai naudota plieninė kapsulė nepraranda savo išvaizdos, bei šiluminių savybių. Plieninio židinio pakura visuomet išklota vermikulitu arba šamotinėmis plokštėmis, kurių funkcija – apsaugoti ugniakuro konstrukciją, bei kaupti šilumą ir ją spinduliuoti į aplinką. Didelis židinio stiklas leis mėgautis užburiančiais ugnies vaizdais, bei skleidžiama malonia šiluma. Kratki židinys geriausia kaina internete, paprastas montavimas ir dūmtraukio pajungimas.

Galimybė užsisakyti dvigubą tonuotą stiklą, kad į patalpą skleistų kuo mažiau šilumos. 

Reguliuodami sklendę prailginsite malkų degimo laiką, keramikinis stiklas atlaiko iki 800 laipsnių C temperatūrą, didelė degimo kamera, didelės radiatorinės plokštelės skirtos didinti efektyvumą apšildant patalpas, malkų apsaugos grotelės, kad neužvirstu ant stiklo, pirminio oro padavimo reguliavimas, nuimama rankenelė ir tai dar ne viskas..

Šis KRATKI BLANKA 910 ugniakuras turi šalto oro iš lauko paėmimo angą, todėl patalpoj visada išliks gaivus ir tyras oras.

Židinio ugniakuro  degimo kamera dengta akumuliacine Acumotto medžiaga, kurie prailgina šilumos skleidimą į aplinką net ir baigus degti malkoms.

Šis židinio ugniakuras turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp ugniakuro durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti ugnaikuro stiklą.  

Visi KRATKI ugniakurai turi deflektorių, kuris yra montuojamas ugniakuro degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia ugniakuro temperatūrą, ją suvienodina visame ugniakure ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 978
Plotis, mm: 1027
Gylis, mm: 510,6
Galia, kW: 14
Pagaminta iš: Plieno
Naudingumo koeficientas, %: 71
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 200
Apšildomas plotas, m2: 140
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Varstomos
Durelių aukštis, mm: 438
Durelių plotis, mm: 910
Dėžutė pelenams: Yra
Sklendė: Yra
Šildymo laikas, val: iki 8
Vyrių pusė: Kairė
Malkų ilgis iki, cm: 80
Pagal galią kW: Nuo 11 iki 15 kW
Svoris, kg: 185
Pagal gamintoją: KRATKI

Priedai