INVICTA 1100 GRANDE VISION ketaus židinio kapsulės su kontrsvoriais pakeliamu stiklu 18 kW

Nauja prekė

Kodas: 6811.44

Gamintojas: INVICTA

Šalis: Prancūzija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

1 804,00€

-20%

2 255,00€

Apie prekę

INVICTA ketiniai kitaip ketaus židiniai pakeliamomis arba varstomomis durelėmis ir židinio kapsulės pasižymi šiuolaikiniu ir klaisikiniu dizainu, švaraus stiklo apipūtimo sistema, storu ketaus korpusu. INVICTA pastatomi židiniai arba įmontuojamos židinio kapsulės pasižymi aukšta kokybe, prieinama kaina, bei puikiomis šildymo savybėmis, o ilgai naudota kapsulė nepraranda savo išvaizdos, bei šiluminių savybių. Didelis židinio stiklas leis mėgautis užburiančiais ugnies vaizdais, o dabar INVICTA židinys geriausia kaina internete, paprastas montavimas ir pajungimas.

Šis 1100 GRANDE VISION židinys turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp ugniakuro durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti ugnaikuro stiklą.  

Visi INVICTA ugniakurai turi deflektorių, kuris yra montuojamas ugniakuro degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia ugniakuro temperatūrą, ją suvienodina visame ugniakure ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 1158
Plotis, mm: 1100
Gylis, mm: 519,5
Galia, kW: 18
Pagaminta iš: Ketaus
Spalva: Antracito
Naudingumo koeficientas, %: 70
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 230
Apšildomas plotas, m2: 180
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Pakeliamos
Durelių aukštis, mm: 580
Durelių plotis, mm: 1100
Dėžutė pelenams: Yra
Sklendė: Papildomai užsakoma
Oro padavimas iš: Patalpos
Malkų ilgis iki, cm: 94
Pagal galią kW: Nuo 16 iki 20 kW
Svoris, kg: 265
Pagal gamintoją: INVICTA