SEGUIN RUBIS ketaus židinio kapsulė 10 kW

Nauja prekė

Kodas: F0100

Gamintojas: SEGUIN DUTERIEZ

Šalis: Prancūzija

Garantija: 7 metai

Smulkiau

808,00€

-20%

1 010,00€

Apie prekę

SEGUIN RUBIS ketinis židinio ugniakuras 13,8 kw

SEGUIN ketiniai kitaip ketaus židiniai pakeliamomis arba varstomomis durelėmis ir židinio kapsulės tiesiu stiklu pasižymi šiuolaikiniu ir klaisikiniu dizainu, švaraus stiklo apipūtimo sistema, storu ketaus korpusu. SEGUIN pastatomi židiniai arba įmontuojamos židinio kapsulės pasižymi aukšta kokybe, prieinama kaina, bei puikiomis šildymo savybėmis, o ilgai naudota kapsulė nepraranda savo išvaizdos, bei šiluminių savybių. Didelis židinio stiklas leis mėgautis užburiančiais ugnies vaizdais, o dabar SEGUIN židinys geriausia kaina internete, paprastas montavimas ir pajungimas.

Šis SEGUIN Rubis ketinis židinys turi švaraus stiklo sistemą. Papildomas oras degimui įmamas iš kambario per visas keturias stiklo puses. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo, jis neaprūksta ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti ugniakuro stiklą.

Visi SEGUIN ugniakurai turi deflektorių, kuris yra montuojamas ugniakuro degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % židinio degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia ugniakuro temperatūrą, ją suvienodina visame ugniakure ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 595
Plotis, mm: 590
Gylis, mm: 400
Galia, kW: 10
Pagaminta iš: Ketaus
Spalva: Antracito
Naudingumo koeficientas, %: 73,4
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 180
Apšildomas plotas, m2: 100
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Varstomos
Durelių aukštis, mm: 395
Durelių plotis, mm: 485
Dėžutė pelenams: Yra
Sklendė: Yra
Dūmų apsauga: Yra
Vyrių pusė: Kairė
Malkų ilgis iki, cm: 45
Pagal galią kW: Nuo 11 iki 15 kW
Svoris, kg: 105
Pagal gamintoją: SEGUIN