LAVA BASE 17PL plieninis židinys su šilumokaičiu - vandens kontūru 17 kW

Nauja prekė

Kodas: BASE 17 PL

Gamintojas: LAVA

Šalis: Lenkija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

1 300,00€

-25%

1 733,33€

Apie prekę

Šis LAVA BASE PL 17 židinio ugniakuras skirtas jungti į centrinę šildymo sistemą todėl jūs turėsite ne tik šilumą visose patalpose, šildant oru grindiniu šildymu ar radiatoriais, bet ir karštą vandenį. Galingumas vandeniui 15 kW.

LAVA plieniniai, plieno židiniai su šilumokaičiu ir židinio kapuslės ar ugniakurai su vandens kontūru, pakeliamu arba varstomu dideliu tiesiu stiklu pasižymi šiuolaikiniu moderniu dizainu, švaraus stiklo apipūtimo sistema, berėmė židinio stiklo konstrukcija. LAVA pastatomi židiniai arba įmontuojamos židinio kapsulės skirtos pastoviam arba sezoniniam šildymui pasižymi aukšta kokybe, prieinama kaina, bei puikiomis šildymo savybėmis, o ilgai naudota plieninė kapsulė nepraranda savo išvaizdos, bei šiluminių savybių. Plieninio židinio pakura visuomet išklota vermikulitu arba šamotinėmis plokštėmis, kurių funkcija – apsaugoti ugniakuro konstrukciją, bei kaupti šilumą ir ją spinduliuoti į aplinką. Didelis židinio stiklas leis mėgautis užburiančiais ugnies vaizdais, bei skleidžiama malonia šiluma. LAVA plieninis židinys su vandens kontūru ir šilumokaičius geriausia kaina internete, paprastas montavimas ir dūmtraukio pajungimas.

Ketaus durelės papildomai akumuliuojančios šilumą.

Antrinis degimas padedantis maksimaliai sudeginti kurą, dėl to gaunama daugiau šilumos, nei su židiniais be antrinio degimo.

Apsauginis gyvatukas - apsaugantis židinį ir sistemą nuo perkaitymo.

Išmetamujų dujų slopintuvas.

Kamino traukos sklendė.

Patentuota ir sertifikuota LAVA "Complete Burning"" degimo sistema.

Naudingumo koeficientas net 79%, kai kitų gamintojų iki 70%

Peleninė.

Reguliuojamos kojos - diapozonas 40 mm

Darbinis slėgis iki 2,5 bar

Tinka uždarai ir atvirai šildymo sistemai. 

Lava židiniuose reguliuodami sklendę prailginsite malkų degimo laiką, aukštas kupolas padidins šilumos kaupimą ir skleidimą i aplinką, keramikinis stiklas atlaiko iki 800 laipsnių C temperatūrą, didelė degimo kamera, didelės radiatorinės plokštelės skirtos didinti efektyvumą apšildant patalpas, malkų apsaugos grotelės, kad neužvirstu ant stiklo, pirminio oro padavimo reguliavimas.

Šis židinio ugniakuras turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp ugniakuro durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti ugnaikuro stiklą.  

Visi LAVA ugniakurai turi deflektorių, kuris yra montuojamas ugniakuro degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia ugniakuro temperatūrą, ją suvienodina visame ugniakure ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 1300
Plotis, mm: 720
Gylis, mm: 560
Galia, kW: 17
Pagaminta iš: Plienas+Ketus
Naudingumo koeficientas, %: 78,5
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 200
Apšildomas plotas, m2: 170
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Varstomos
Durelių aukštis, mm: 550
Durelių plotis, mm: 720
Dėžutė pelenams: Yra
Sklendė: Yra
Šildymo laikas, val: iki 8
Vyrių pusė: Kairė
Malkų ilgis iki, cm: 60
Šilumokaičio galia, kW: 15
Šilumokaičio talpa, l: 45
Pagal galią kW: Nuo 16 iki 20 kW
Svoris, kg: 185
Pagal gamintoją: LAVA

Priedai