ROMOTOP KV 025 W 01 plieninis židinys su vandens kontūru tiesiu stiklu 18 kW

Nauja prekė

Kodas: KV025W01

Gamintojas: ROMOTOP

Šalis: Čekija

Garantija: 2 metai

Smulkiau

2 256,00€

-20%

2 820,00€

Apie prekę

ROMOTOP KV 025 W 01 plieninis židinio ugniakuras su šilumokaičiu, 12-18 kW.

ROMOTOP plieniniai, plieno židiniai su šilumokaičiu ir židinio kapuslės ar ugniakurai su vandens kontūru, pakeliamu arba varstomu dideliu tiesiu stiklu pasižymi šiuolaikiniu moderniu dizainu, švaraus stiklo apipūtimo sistema, berėme židinio stiklo konstrukcija. ROMOTOP pastatomi židiniai arba įmontuojamos židinio kapsulės skirtos pastoviam arba sezoniniam šildymui pasižymi aukšta kokybe, prieinama kaina, bei puikiomis šildymo savybėmis, o ilgai naudota plieninė kapsulė nepraranda savo išvaizdos, bei šiluminių savybių. Plieninio židinio pakura visuomet išklota vermikulitu arba šamotinėmis plokštėmis, kurių funkcija – apsaugoti ugniakuro konstrukciją, bei kaupti šilumą ir ją spinduliuoti į aplinką. Didelis židinio stiklas leis mėgautis užburiančiais ugnies vaizdais, bei skleidžiama malonia šiluma. ROMOTOP plieninis židinys su vandens kontūru ir šilumokaičius geriausia kaina internete, paprastas montavimas ir dūmtraukio pajungimas.

Šis židinio ugniakuras gali būti jungiamas į centrinę šildymo sistemą todėl jūs turėsite ne tik šilumą visose patalpose, šildant oru ar radiatoriais, bet ir karštą vandenį.

Šis židinio ugniakuras turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp ugniakuro durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti ugnaikuro stiklą. 

Visi ROMOTOP ugniakurai turi centrinio oro padavimo funkciją - oras degimui gali būti imamas iš kitų patalpų ar lauko, taip židinio patalpoje išliks gaivus ir tyras oras.

Taip pat visi ROMOTOP židiniai turi deflektorių, kuris yra montuojamas ugniakuro degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia ugniakuro temperatūrą, ją suvienodina visame ugniakure ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 1256
Plotis, mm: 793
Gylis, mm: 495
Galia, kW: 18
Pagaminta iš: Plieno
Naudingumo koeficientas, %: 90
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 180
Apšildomas plotas, m2: 200
Stiklo forma: Tiesus, tonuotas
Durelės: Atveriamos
Durelių aukštis, mm: 500
Durelių plotis, mm: 773
Dėžutė pelenams: Yra
Oro padavimas iš: Lauko
Šamotiniai blokeliai: Yra
Kurenama: Mediena
Malkų ilgis iki, cm: 50
Šilumokaičio galia, kW: 8,4
Pagal galią kW: Nuo 16 iki 20 kW
Svoris, kg: 300
Pagal gamintoją: ROMOTOP

Priedai