ROMOTOP ANGLE AR2LE 01 plieninis kampinis židinys, dešininiu pakeliamu 44 cm stiklu, 14 kW

Nauja prekė

Kodas: AR2LE01

Gamintojas: ROMOTOP

Šalis: Čekija

Garantija: 2 metai

Smulkiau

2 444,00€

-20%

3 055,00€

Apie prekę

ROMOTOP ANGLE AR2LE01 plieninis židinio ugniakuras su pakeliamu vientisu L formos dešininiu 44 cm stiklu, 14 kW.

ROMOTOP plieniniai, plieno židiniai, pakeliamomis arba varstomomis, atidaromomis durelėmis ir židinio kapsulės ir ugniakurai dideliu kampiniu kairiniu arba dešininiu stiklu pasižymi šiuolaikiniu moderniu dizainu, švaraus stiklo apipūtimo sistema, berėme židinio stiklo konstrukcija. ROMOTOP pastatomi židiniai arba įmontuojamos židinio kapsulės skirtos pastoviam arba sezoniniam šildymui pasižymi aukšta kokybe, prieinama kaina, bei puikiomis šildymo savybėmis, o ilgai naudota plieninė kapsulė nepraranda savo išvaizdos, bei šiluminių savybių. Plieninio židinio pakura visuomet išklota vermikulitu arba šamotinėmis plokštėmis, kurių funkcija – apsaugoti ugniakuro konstrukciją, bei kaupti šilumą ir ją spinduliuoti į aplinką. Didelis židinio stiklas leis mėgautis užburiančiais ugnies vaizdais, bei skleidžiama malonia šiluma. ROMOTOP židinys geriausia kaina internete, paprastas montavimas ir dūmtraukio pajungimas.

Visiškai nauja degimo oro padavimo technologija, nauja degimo produktų paskirstymo technologija, sustiprintas durelių rėmas, todėl išvengiama jo deformacijų, įtvirtinti stiklo kraštai, todėl jie neįtrūksta.

L formos vientisas stiklas suteikia išskirtinį dizainą, o tonuotas stiklas pasliape visą ugniakuro konstrukciją, todėl nesimatys jokio rėmelio bus vientisas stiklas, kas leis visą dėmesį sutelkt į liepsną.

ROMOTOP ugniakurų stiklai ne tik pakeliami, bet ir atveriami, kad būtu galimybė išvalyti stiklą.

Šis židinio ugniakuras turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp ugniakuro durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti ugnaikuro stiklą. 

Visi ROMOTOP ugniakurai turi centrinio oro padavimo funkciją - oras degimui gali būti imamas iš kitų patalpų ar lauko, taip židinio patalpoje išliks gaivus ir tyras oras.

Taip pat visi ROMOTOP židiniai turi deflektorių, kuris yra montuojamas ugniakuro degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia ugniakuro temperatūrą, ją suvienodina visame ugniakure ir jis kur kas daugiau skleidžia šilumos.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 1430
Plotis, mm: 743
Gylis, mm: 605
Galia, kW: 14
Pagaminta iš: Plieno
Naudingumo koeficientas, %: 84
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 200
Apšildomas plotas, m2: 140
Stiklo forma: L formos vientisas dešinės pusės
Durelės: Pakeliamos/Atveriamos
Durelių aukštis, mm: 444
Durelių plotis, mm: 743/521
Dėžutė pelenams: Yra
Oro padavimas iš: Lauko
Šamotiniai blokeliai: Yra
Kurenama: Mediena
Malkų ilgis iki, cm: 50
Pagal galią kW: Nuo 11 iki 15 kW
Svoris, kg: 265
Pagal gamintoją: ROMOTOP

Priedai