HAAS+SOHN LIVORNO šildymo krosnelė su smiltainio apdaila 7,5 kW

Nauja prekė

Kodas: LIVORNO

Gamintojas: HAAS+SOHN

Šalis: Čekija

Garantija: 2 metai

Smulkiau

953,70€

-15%

1 122,00€

Apie prekę

Plieninė krosnelė HAAS SOHN LIVORNO su smėlio apdaila šonuose 7,5 kW.

HAAS+SOHN malkomis kūrenamos plieninės krosnelės pasižymi originaliu dizainu, aukštu efektyvumu, ilgaamžiškumu ir gera kaina. Plieninė ilgai naudota krosnelė nepraranda savo efektyvumo, formos ir visuomet išlieka lyg nauja, o pakūroje esančios šamotinės plytos – vermikulitas, ne tik spinduliuos šilumą, bet ir ją kaups degimo metu bei skleis į aplinką, kuomet malkos bus jau sudegusios. HAAS+SOHN plieno krosnelės su virykle, su orkaite su šilumokaičiu ar vandens kontūru, efektyviausias ir pigiausias šildymo būdas Jūsų namuose. Didelis įvairaus dizaino pasirinkimas, su malkinėmis, ant kojos, ar sukamos aplink savo ašį, atsiliepimai, geriausia kaina, paprastas montavimas ir nesudėtingas pajungimas, aukšta kokybė ir garantijos jog HAAS+SOHN krosnelėmis naudositės ilgai, sklandžiai ir ji netik šildys Jūsų namus, bet juos ir puoš, o dabar internetu įsigysite dar pigiau.

Krosnelės HAAS+SOHN tarnauja ne tik patogiam ir jaukiam namų šildymui, bet taip pat (inovacinių technologijų dėka) pasižymi optimaliu degimu ir puikiu aptarnavimo komfortu. Tokiu būdu sukuria unikalią praktiškų baldų dalį. Kaip sąnaudas taupanti ir ekologiška šildymo alternatyva, ypač pereinamuoju laikotarpiu, židininės krosnelės HAAS+SOHN – tai produktas, kuris atsižvelgia į ateities poreikius. Modernūs ar tradiciniai, įvairūs atskirų modelių variantai ir dizainas išpildys kiekvieną Jūsų pageidavimą.

Privalumai:

nežymios emisijos, optimalus degimas, pilnai automatiško reguliavimo galimybė pačių moderniausių inovacinių technologijų dėka
mažiau suodžių
mažiau darbo su valymu
maksimalus išlaidų šildymui taupymas
padidintas efektyvumo laipsnis – daugiau šilumos, mažiau malkų
aiškus liepsnos vaizdas, oro srautui nuolat tekant stiklu
 

INVESTICIJOS

Investicijomis į plėtrą, mokslinius tyrimus ir aplinkos apsaugą kaip bendrovė, orientuota į ateitį, nustatome naujus techninius standartus ir mastus. Pažangios naujovės kaip „Clean technology“, pakeičiami židininių/ koklinių krosnelių bei židinių įdėklų šilumokaičiai, padidintas šilumokaičiu perduodamos šilumos santykis arba pasauliniu mastu unikalios krosnelės mažai energijos sunaudojantiems namams daro mūsų gaminius nepakeičiamais.

DIZAINAS

Rengdami savo modelius, didžiausią dėmesį skiriame aukščiausios klasės dizainui ir turtingai formų įvairovei. Aukštos kokybės medžiagos, apdirbimo kokybė ir platus spalvų spektras sujungia mūsų krosnelių išvaizdą ir funkcionalumą į harmoniškus kompleksus. Mūsų gaminiai sugeba sukurti jaukią ir nepakartojamą atmosferą.

KOKYBĖ

Geriausia kokybė reiškia pačius aukščiausius reikalavimus technikai, funkcionalumui ir įrangai. Laiko patikrinti gamybos procesai, naudojant pačias moderniausias gamybos technologijas, prieinamos atsarginės dalys ir aukščiausios klasės techninės paslaugos sudaro mūsų siūlomos kokybės esmę. Visu tuo mūsų gaminiai tampa puikia investicija į gyvenimą.  

Charakteristikos

Aukštis, mm: 1027
Plotis, mm: 550
Gylis, mm: 380
Galia, kW: 7,5
Pagaminta iš: Plieno
Naudingumo koeficientas, %: 83
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 150
Apšildomas plotas, m2: 80
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Varstomos
Dėžutė pelenams: Yra
Šamotiniai blokeliai: Yra
Kurenama: Mediena, briketai, anglies briketai
Malkų ilgis iki, cm: 35
Pagal galią kW: Nuo 0 iki 10 kW
Svoris, kg: 135
Pagal gamintoją: HAAS+SOHN