Sumažinta kaina! HAAS+SOHN ARCTIC 12 šildymo krosnelė su kaitviete 12 kW

HAAS+SOHN ARCTIC 12 šildymo krosnelė su kaitviete 12 kW

Nauja prekė

Kodas: ARCTIC 12

Gamintojas: HAAS+SOHN

Šalis: Čekija

Garantija: 2 metai

Smulkiau

901,00€

-15%

1 060,00€

Apie prekę

HAAS+SOHN ARCTIC 12 plieninė krosnelė su kaitviete ir galimybe įdėti kurą iš šono 12 kW.

Ši krosnelė turi antrinį degimą - dvigubas degimas taupo kurą. Šalutinių degių dujų panaudojimo procesas - normaliomis sąlygomis šios dujos išeitų nepanaudotoskartu su išmetamosiomis dujomis dūmtraukiu. Taip padidinamas našumas, o tuo pačiu sunaudojama mažiau kuro.

Krosnelės HAAS+SOHN tarnauja ne tik patogiam ir jaukiam namų šildymui, bet taip pat (inovacinių technologijų dėka) pasižymi optimaliu degimu ir puikiu aptarnavimo komfortu. Tokiu būdu sukuria unikalią praktiškų baldų dalį. Kaip sąnaudas taupanti ir ekologiška šildymo alternatyva, ypač pereinamuoju laikotarpiu, židininės krosnelės HAAS+SOHN – tai produktas, kuris atsižvelgia į ateities poreikius. Modernūs ar tradiciniai, įvairūs atskirų modelių variantai ir dizainas išpildys kiekvieną Jūsų pageidavimą.

Privalumai:

nežymios emisijos, optimalus degimas, pilnai automatiško reguliavimo galimybė pačių moderniausių inovacinių technologijų dėka
mažiau suodžių
mažiau darbo su valymu
maksimalus išlaidų šildymui taupymas
padidintas efektyvumo laipsnis – daugiau šilumos, mažiau malkų
aiškus liepsnos vaizdas, oro srautui nuolat tekant stiklu
 

INVESTICIJOS

Investicijomis į plėtrą, mokslinius tyrimus ir aplinkos apsaugą kaip bendrovė, orientuota į ateitį, nustatome naujus techninius standartus ir mastus. Pažangios naujovės kaip „Clean technology“, pakeičiami židininių/ koklinių krosnelių bei židinių įdėklų šilumokaičiai, padidintas šilumokaičiu perduodamos šilumos santykis arba pasauliniu mastu unikalios krosnelės mažai energijos sunaudojantiems namams daro mūsų gaminius nepakeičiamais.

DIZAINAS

Rengdami savo modelius, didžiausią dėmesį skiriame aukščiausios klasės dizainui ir turtingai formų įvairovei. Aukštos kokybės medžiagos, apdirbimo kokybė ir platus spalvų spektras sujungia mūsų krosnelių išvaizdą ir funkcionalumą į harmoniškus kompleksus. Mūsų gaminiai sugeba sukurti jaukią ir nepakartojamą atmosferą.

KOKYBĖ

Geriausia kokybė reiškia pačius aukščiausius reikalavimus technikai, funkcionalumui ir įrangai. Laiko patikrinti gamybos procesai, naudojant pačias moderniausias gamybos technologijas, prieinamos atsarginės dalys ir aukščiausios klasės techninės paslaugos sudaro mūsų siūlomos kokybės esmę. Visu tuo mūsų gaminiai tampa puikia investicija į gyvenimą.  

Charakteristikos

Aukštis, mm: 827
Plotis, mm: 649
Gylis, mm: 574
Galia, kW: 12
Pagaminta iš: Plieno
Spalva: Juoda
Naudingumo koeficientas, %: 76
Dūmtraukio pajungimas: Iš galo
Dūmtraukio diametras, mm: 150
Apšildomas plotas, m2: 120
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Varstomos
Dėžutė pelenams: Yra
Šamotiniai blokeliai: Yra
Kurenama: Mediena, briketai, anglies briketai
Malkų ilgis iki, cm: 50
Pagal galią kW: Nuo 11 iki 15 kW
Svoris, kg: 132
Pagal gamintoją: HAAS+SOHN