THORMA OKONOM 85 krosnelė su virykle ir orkaite 10,5 kW

Nauja prekė

Kodas: 9313712011

Gamintojas: THORMA

Šalis: Slovakija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

921,40€

-15%

1 084,00€

Apie prekę

THORMA OKONOM 85 puikus sprendimas kai virtuvė sujungta kartu su svetaine, ji suteiks ne tik šilumos bet ir atstos viryklę kartu su orkaite 10,5 kW.

Labai aukštos temperatūros karštas oras yra pučiamas ant stiklo, todėl neleidžia suodžiams rinktis ant jo, todėl mėgausitės gyva natūralios spalvos liepsna ir kur kas rečiau reikės valyti stiklą.

THORMA malkomis kūrenamos plieninės krosnelės pasižymi originaliu dizainu, aukštu efektyvumu, ilgaamžiškumu ir gera kaina. Plieninė ilgai naudota krosnelė nepraranda savo efektyvumo, formos ir visuomet išlieka lyg nauja, o pakūroje esančios šamotinės plytos – vermikulitas, ne tik spinduliuos šilumą, bet ir ją kaups degimo metu bei skleis į aplinką, kuomet malkos bus jau sudegusios. THORMA plieno krosnelės su virykle, su orkaite su šilumokaičiu ar vandens kontūru, efektyviausias ir pigiausias šildymo būdas Jūsų namuose. Didelis įvairaus dizaino pasirinkimas, su malkinėmis, ant kojos, ar sukamos aplink savo ašį, atsiliepimai, geriausia kaina, paprastas montavimas ir nesudėtingas pajungimas, aukšta kokybė ir garantijos jog THORMA krosnelėmis naudositės ilgai, sklandžiai ir ji netik šildys Jūsų namus, bet juos ir puoš, o dabar internetu įsigysite dar pigiau.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 850
Plotis, mm: 850
Gylis, mm: 600
Galia, kW: 10
Pagaminta iš: Plieno
Naudingumo koeficientas, %: 79
Dūmtraukio pajungimas: Iš galo
Dūmtraukio diametras, mm: 120
Apšildomas plotas, m2: 100
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Varstomos
Dėžutė pelenams: Yra
Kurenama: Malkomis, briketais
Pagal galią kW: Nuo 11 iki 15 kW
Svoris, kg: 123
Pagal gamintoją: THORMA