KRATKI K6 krosnelė su šilumokaičiu 8 kW

Nauja prekė

Kodas: KOZA K6/130/W

Gamintojas: KRATKI

Šalis: Lenkija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

528,80€

-20%

661,00€

Apie prekę

KRATKI KOZA K6 ketinė krosnelė su šilumokaičiu 8 kW.

Nebrangi bet kokybiška ir sandari krosnelė Kratki patalpoms iki 80 m2 šildyti. Turi deflektorių ir dvigubą ketaus korpusą, viršutinį oro padavimą, nuimamą šlifuoto metalo rankenėlę, peleninę. Dūmtraukis gali būti jungiamas iš viršaus arba iš nugaros.

Kieto kuro KRATKI K6 ketinė krosnelė su vandens šilumokaičiu, pajungta į centrinę šildymo sistemą, apšildys Jūsų namus, suteiks malonią ir pigią šilumą, gaunamą deginant medieną, o taip pat papuoš Jūsų namų interjerą.

KRATKI malkomis kūrenamos ketaus krosnelės pasižymi originaliu dizainu, storu ketus plokčšių storiu, aukštu efektyvumu, ilgaamžiškumu ir gera kaina. Ketinės KRATKI krosnelės tai tikrai geriausias pasirinkimas lyginant už naudotas skandinaviškas krosneles, kadangi ketus kaip ir daugelis kitų medžiagų veikiamos karščio dyla, jo storis mažėja, automatiškai krenta šilumos atidavimas ir efektyvumas dėl ko siūloma rintis naują krosnelę - buržuiką, kuri tikrai tarnaus ilgą laiką. Ketaus krosnelės su virykle, su orkaite su šilumokaičiu ar vandens kontūrų, efektyviausias ir pigiausias šildymo būdas Jūsų namuose. Atsiliepimai, geriausia kaina, paprastas montavimas ir nesudėtingas pajungimas, aukšta kokybė ir garantijos jog KRATKI krosnelėmis naudositės ilgai, sklandžiai ir ji netik šildys Jūsų namus, bet juos ir puoš, o dabar internetu įsigysite dar pigiau.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 630
Plotis, mm: 578
Gylis, mm: 500
Galia, kW: 8
Pagaminta iš: Ketaus
Spalva: Juoda
Naudingumo koeficientas, %: 75
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus arba iš galo
Dūmtraukio diametras, mm: 130
Apšildomas plotas, m2: 80
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Varstomos
Šildymo laikas, val: iki 5
Malkų ilgis iki, cm: 35
Šilumokaičio galia, kW: 2
Šilumokaičio talpa, l: 5
Pagal galią kW: Nuo 0 iki 10 kW
Svoris, kg: 120
Pagal gamintoją: KRATKI