INVICTA PHOENIX ketaus krosnelė 14 kW

Nauja prekė

Kodas: 6185.27

Gamintojas: INVICTA

Šalis: Prancūzija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

1 249,50€

-15%

1 470,00€

Apie prekę

INVICTA PHOENIX ketinė krosnelė.

Taip pat ši krosnelė turi dvigubą stiklo apipūtimą. Tarp krosnelės durelių ir stiklo yra tarpas, kuriuo oras patenka i degimo kamerą. Šis oro srautas yra nukreiptas nuo stiklo viršaus link stiklo apačios. Toks stiklo apipūtimas neleidžia nusėsti suodžiams ant krosnelės stiklo ir jūs ilgai galėsite mėgautis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reiks valyti krosnelės stiklą. 

Kiekviena INVICTA ketinė krosnelė turi deflektorių, kuris yra montuojamas krosnelės degimo kameros  viršuje ir gali dengti iki 90 % degimo kameros ploto. Degimo kameros viršuje įmontuotas deflektorius neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia krosnelės temperatūrą ir ji kur kas daugiau skleidžia šilumos.

INVICTA malkomis kūrenamos ketaus krosnelės pasižymi originaliu dizainu, storu ketus plokčšių storiu, aukštu efektyvumu, ilgaamžiškumu ir gera kaina. Ketinės Invicta krosnelės tai tikrai geriausias pasirinkimas lyginant už naudotas skandinaviškas krosneles, kadangi ketus kaip ir daugelis kitų medžiagų veikiamos karščio dyla, jo storis mažėja, automatiškai krenta šilumos atidavimas ir efektyvumas dėl ko siūloma rintis naują krosnelę - buržuiką, kuri tikrai tarnaus ilgą laiką. Ketaus krosnelės su virykle, su orkaite su šilumokaičiu ar vandens kontūrų, efektyviausias ir pigiausias šildymo būdas Jūsų namuose. Atsiliepimai, geriausia kaina, paprastas montavimas ir nesudėtingas pajungimas, aukšta kokybė ir garantijos jog Invicta krosnelėmis naudositės ilgai, sklandžiai ir ji netik šildys Jūsų namus, bet juos ir puoš, o dabar internetu įsigysite dar pigiau.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 952
Plotis, mm: 880
Gylis, mm: 582
Galia, kW: 14
Pagaminta iš: Ketaus
Naudingumo koeficientas, %: 75,4
Dūmtraukio pajungimas: Iš viršaus
Dūmtraukio diametras, mm: 200
Apšildomas plotas, m2: 140
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Varstomos
Durelių aukštis, mm: 535
Durelių plotis, mm: 700
Dėžutė pelenams: Yra
Šildymo laikas, val: iki 10
Vyrių pusė: Kairė
Malkų ilgis iki, cm: 55
Pagal galią kW: Nuo 11 iki 15 kW
Svoris, kg: 205
Pagal gamintoją: INVICTA