LINCAR OLGA 501 LX granulinė krosnelė su ortakiu 10 kW

Nauja prekė

Kodas: L5013905

Gamintojas: LINCAR

Šalis: Italija

Garantija: 5 metai

Smulkiau

2 915,50€

-15%

3 430,00€

Apie prekę

LINCAR OLGA 501 LX granulinė krosnelė su ortakiu 10 kW

Idealus sprendimas mažoms patalpoms, krosnelės gylis tik 293 mm, keraminis paviršius ir veidrodinis stiklas suteiks prabangą Jūsu namuose.

Ortakių dėka apšildysit visus kambarius. Programuojama krosnelė su karšto oro pūtimo grotelėmis, kad oras pasklistų po visą kambarį, ketus su keramikos apdaila, panoraminis keraminis stiklas, valdymo pultas, kuro talpykla - 17,5kg, vienos užkrovos metu kūrenimo laikas iki 19,5 valandų.

Kamino trauka nuolat kontroliuojama, todėl atsiradus kliūčiai dūmų pašalinimui, krosnelė automatiškai išsijungia.

Nuolatinis temperatūros valdymas granulių talpoje ir pagrindinėje degimo kameroje užtikrina apsaugą nuo perkaitimo.

Degimo kamera su ketaus degikliu.

Galimos spalvos: Balta; raudona; juoda ir kreminė

LINCAR krosnelės naudoja ekologiškiausią kurą – granules. Jos gaminamos iš medienos atliekų, kurios yra susmulkinamos ir supresuojamos, naudojant klijus ar dervą. Toks kuras yra aukštos energetinės vertės, jis laikomas viena iš atsinaujinančios energijos kuro rūšių.

LINCAR granulėmis kūrenamos plieninės krosnelės pasižymi originaliu dizainu, aukštu efektyvumu, ilgaamžiškumu ir gera kaina. Plieninė ilgai naudota krosnelė nepraranda savo efektyvumo, formos ir visuomet išlieka lyg nauja, o pakūroje esančios šamotinės plytos – vermikulitas, ne tik spinduliuos šilumą, bet ir ją kaups degimo metu bei skleis į aplinką, kuomet malkos bus jau sudegusios. LINCAR granulinės plieno krosnelės su virykle, su orkaite su šilumokaičiu ar vandens kontūru, efektyviausias ir pigiausias šildymo būdas Jūsų namuose. Didelis įvairaus dizaino pasirinkimas, atsiliepimai, geriausia kaina, paprastas montavimas ir nesudėtingas pajungimas, aukšta kokybė ir garantijos jog LINCAR krosnelėmis naudositės ilgai, sklandžiai ir ji netik šildys Jūsų namus, bet juos ir puoš, o dabar internetu įsigysite dar pigiau.

Charakteristikos

Aukštis, mm: 955
Plotis, mm: 850
Gylis, mm: 293
Galia, kW: 10
Pagaminta iš: Plieno
Dūmtraukio pajungimas: Iš galo
Stiklo forma: Tiesus
Durelės: Varstomos
Dėžutė pelenams: Yra
Šamotiniai blokeliai: Yra
Tipas: Su ortakiais
Pagal galią kW: Nuo 0 iki 10 kW
Svoris, kg: 108
Pagal gamintoją: LINCAR